BOLTECH ASANSÖR

HAKKIMIZDA

  • BOLTECH ASANSÖR olarak  kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Boltech Asansör Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer alarak insan asansörleri, hidrolik asansörler, yük asansörleri, makine dairesiz asansörler, yemek asansörleri, sedye asansörleri, yürüyen merdiven sistemleri bakım ve onarımı; konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında hizmetlerini vermektedir. Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı, yetenekli, alanında uzman, deneyimli ekibimizle sizlere mükemmel hizmet sunmaktan BOLTECH ASANSÖR olarak gurur duymaktayız.
ASANSÖR MONTAJ

Boltech Asansör, konusunda uzman mühendis ve teknik ekibi ile her türlü asansörün (elektrikli asansör, hidrolik asansör, makine daireli asansör, makine dairesiz asansör, engelli asansörü, sedye asansörü, yük asansörü, panoramik asansör, yemek monşarj asansörü) montajını gerçekleştirmektedir.

ASANSÖR BAKIM

Asansör bakımı ayda bir kere yapılır. Asansör bakımları, can ve mal güvenliği açısından düzenli olarak yaptırılması gereken hizmetlerdendir. Asansör bakımına gelen teknik elemanlarımız asansör bakımı ile ilgili bütün yapılması gereken işlemleri yapıp asansörün servise hazır bir vaziyette çalışmasını sağlamaktadır.

ASANSÖR REVİZYON

Asansörlerinizin bozulan ve ömrünü tamamlamış parçalarını yenileyerek revize ediyoruz. Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur. Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur. Asansörün daha konforlu çalışması sağlanarak enerji tasarrufu sağlanır.

BOLTECH ASANSÖR

BİZ KİMİZ?

  • Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip güvenli, pratik, şık ve zarif tasarımlarımızla problemsiz ve güvenli kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla azimle çalışıyoruz. Sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edindik.
  • Üretim miktarını ve kalite düzeyini sürekli ilerleterek pazardaki rekabet gücünü hergeçen gün arttırmış olan Boltech Asansör, oluşturduğu takım ruhuyla işini sahiplenen, iletişim gücü yüksek pratik ve etkin çalışarak  hedeflerini daha da ileriye taşıyacaktır.
  • Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…
Copyright © Boltech Asansör 2022 — Tüm Hakları Saklıdır.
error: Content is protected !!
Asansör Hattı